Aktualności

We wtorek, 30 września- Dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 16 w Świdnicy wspólnie z innymi polskimi przedszkolakami pobiły Rekord Guinnessa w jednoczesnym myciu zębów. Przed konkursowym myciem zębów przedszkolaki utworzyły z siebie SŁONECZKO, które zostało utrwalone na zdjęciu. Następnie punktualnie o godz.12.00, Maluchy szczotkowały zęby przez dwie minuty. Biciu rekordu przyglądali się komisarze Rekordu Guinnesa, którym była Pani Iwonka Kowalczyk. Każde dziecko otrzymało certyfikat potwierdzający udział w ustanowieniu rekordu.

W całym kraju w biciu rekordu wzięło udział ponad 250 tys. przedszkolaków. Wydarzenie zorganizowała Akademia Aquafresh. (zdjęcia w galerii)


W poniedziałek, 29 września obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania. Nasze przedszkole w tym roku szkolnym promuje czytelnictwo, dlatego w grupach wyznaczyliśmy stałe pory na głośne czytanie dzieciom. Zachęcamy Rodziców i najbliższych naszych dzieci do odwiedzania nas i czytania w grupach, dzieciom na pewno sprawi to wiele radości.


26 września – podczas wrześniowego dnia sportu wszytskie dzieci mogły sprawdzic swoje umiejętności motoryczne.


25 września powitaliśmy Jesień i dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola.


24 września gościliśmy muzyków, którzy zagrali bardzo znane i wesołe utwory oraz zapoznali nas z historią Franciszka.


17 września obejrzeliśmy przedstawienie teatralne „Czarodziejski ksylofon”

Copyright © 2010 - 2014 Marek Bobrowski. All Rights Reserved.